DOLAR 32,2334 -0.01%
EURO 34,9842 -0.17%
ALTIN 2.445,55-0,04
BITCOIN 22209301,89%
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞBİR YATAK’TAN PERFORMANS SİSTEMİNİ ARTIRACAK DİJİTAL DÖNÜŞÜM
  • UlusHaberi
  • Gündem
  • İŞBİR YATAK’TAN PERFORMANS SİSTEMİNİ ARTIRACAK DİJİTAL DÖNÜŞÜM

İŞBİR YATAK’TAN PERFORMANS SİSTEMİNİ ARTIRACAK DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Yatak Uzmanı İşbir Yatak, insan kaynağına yaptığı büyük yatırımlar ile değer yaratmaya devam ediyor. İnsan Kaynakları süreçlerinde, yaşam boyu gelişim ve çalışan mutluluğunu merkezine alan marka, dijital dönüşümün aşamalarından olan performans sisteminin kurulması ile ilgili başlattığı çalışmanın ilk aşamasını tamamladı. Yapılan yazılım ile dijital ortamda yürütülecek olan sistemde, 360 derece performans ölçümü yapılarak çalışan etkileşimi ve geri bildirimi maksimize edilecek.

ABONE OL
Temmuz 28, 2022 08:55
İŞBİR YATAK’TAN PERFORMANS SİSTEMİNİ ARTIRACAK DİJİTAL DÖNÜŞÜM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sistemle, kişinin potansiyelinin gerçekleştirilmesine imkan tanınırken yetkinlikleri çeşitlendirilecek. Çalışan verimliliği ve mutluluğu konusunda pozitif bir etkileşim sağlanması hedeflenen proje ile kişisel ve departman eğitimleri ile kapsamlı çalışmalar yapılacak.

 

TEKNİK ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

 

İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe, “İnsan kaynakları süreçlerinde, yaşam boyu gelişim ve çalışan mutluluğunu merkezimize alıyoruz. İnsan odaklı bakış açımız ile kurulduğumuz günden bu yana değişen ve gelişen dünyada değişime uyum sağlayabilen dinamik, yetkinliklerini çeşitlendirebilen eşit ve yenilikçi bir çalışma ortamı sunmayı amaçlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri önemsiyor, mutlu bir çalışma ortamı sunmaya odaklanıyoruz. Çalışanlarımızın, kariyerleri boyunca gelişimlerini desteklerken mutlu çalışanların topluma ve ülkemize olumlu katkılar sunacağına inanıyoruz. Bu kapsamda, dijital dönüşümün aşamalarından olan performans sisteminin kurulması ile ilgili başlattığımız çalışmanın ilk aşamasını tamamladık. Dijital ortamda yürütülecek bu sistemin teknik alt yapı çalışmaları tamamlandı. Yapılan yazılım ile dijital ortamda yürütülecek olan sistemde, 360 derece performans ölçümü yapılarak çalışan etkileşimi ve geri bildirimi maksimize edilecek” dedi.

 

“Kurumsal hafıza noktasında daha profesyonel çalışmalar yürütülürken bireysel yetkinliklerin dışında takım ruhu ve takım çalışması, kurum içi iletişimi de geliştirecek proje ile çalışan bağlılığı ve gelişimine odaklanılacak. Kurum kültürünün geliştirilmesi kapsamında, çalışan motivasyonu artırılarak hem iş ortamında hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlanacak. Performans ölçümü ile çalışanlarımızın kariyer gelişimi ve hedeflerine olumlu katkılar sağlanırken güçlendirilmesi gereken yönlerini artırmaya ve niteliklerini çeşitlendirmeye yönelik çalışmalar yürütülecek. Bu kapsamda, İşbir Ailemizin bünyesindeki tüm çalışanlarımıza ayrıcalıklı ve mutlu bir çalışma ortamı sunarken, kariyer gelişimlerini de desteklemeyi hedefliyoruz”.

 

 

İŞBİR YATAK HAKKINDA:

 

Yatak ve konfor ürünlerinde Türkiye’nin ve dünyanın hammadde üreticisi konumuna sahip İşbir Holding’in son tüketiciyle buluşan tek markası olan İşbir Yatak; 1997 yılında Ankara’da kurulmuş, yatak ve uyku konforu alanında geliştirdiği yüksek teknolojili ürünleriyle sektöre yeni bir kulvar kazandırmıştır. İşbir Yatak, inovasyona dayalı üretim felsefesiyle yola çıkmış ve NASA tarafından uzaya çıkmakta olan astronotların vücutlarındaki basıncı indirgemek için icat edilen viskoelastik malzemeyi yataklarda kullanarak bu teknolojiyi yaşam alanlarına taşımıştır.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.